Technologia

Technologia to dziedzina, za którą dzisiaj bardzo trudno nadążyć. Staramy się, aby temu sprostać.

Odpowiedni i umiejętny dobór urządzeń w połączniu z wieloletnim doświadczeniem zespołu Mellow sprawia, iż jesteśmy dzisiaj w stanie wydrukować „prawie” na każdym materiale – „prawie” w każdej ilości.

Digital

Technologia XXI wieku umożliwiająca każdemu z nas wydrukowanie nawet jednej książki, plakatu, obrazu, albumu.

Materiały możemy uszlachetniać (złocenie, tłoczenie, lakier). Możemy je personalizować i zapakować w opakowanie z twoją grafiką a także grawerować. Zakres podłoży, na których drukujemy jest na dzień dzisiejszy nieograniczony. Może to być papier, folia, PCV, szkło, drewno, itc.

Wszystko to jest wykonywane z najwyższa dostępna rozdzielczością (nie do rozróżnienia ze standardową technologia offsetową).

Technologia znana od Gutenberga. Dzisiaj udoskonalona co do jakości i szybkości realizacji.

Nasz park maszyn umożliwia druk do formatu B1 z wydajnością 15 tys. arkuszy na godzinę na każdej z maszyn. Na dzień dzisiejszy możemy drukować na podłożach papierowych, kartonach do grubości 1,2 mm.

W najbliższym czasie zakończymy instalacje maszyny umożliwiającej nam druk w technologii LED/UV na podłożach niewsiąkliwych (PCV, folia, IML).

 

Offset
Large Format

Posiadane urządzenia umożliwiają druk wielkiego formatu na materiałach płaskich oraz z roli.

Dzięki wielu urządzeniom możemy drukować banery (frontlit, backlit, blockout), siatki mesh, folie samoprzylepne (monomeryczne, polimerowe, wylewane, do podświetleń), papiery (billboardowe bbs, citylight, fotograficzne) oraz tekstylia (flagi, proporce). Zakres podłoży twardych to: płyty PCV, PP, Dibond, Kappa, Plexa, karton, a także hips czy płyty piankowe. 

Wszystkie powyższe materiały, niezależnie od technologii możemy uszlachetniać, wykańczać w przeróżny sposób.

Oprócz standardowych urządzeń do produkcji wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych, opakowań, banerów, flag, posiadamy rozwiązania, które wyróżnią twój produkt. Ich nietypowość i skalę możemy Państwu pokazać jedynie „na żywo”.

 

Finishing
Zagadnienia techniczne

Jeżeli chcesz być pewny, aby Twój projekt był zgodny z Twoimi oczekiwaniami Twój grafik musi znać zasady przygotowania materiałów do druku.
Przejdź do specyfikacji

W naszych specyfikacjach przypominamy o bezwzględnych zasadach procedur jakie trzeba zachować, aby Państwa produkt był najwyższej jakości. Wykorzystanie najnowszych technologii (maszyn drukujących) to 50% „sukcesu”. Drugie 50% to odpowiednie przygotowanie projektu.

Dzięki posiadanym poprogramowaniom w dużym stopniu jesteśmy w stanie pomóc w wyłapaniu błędów dzięki czemu zbudowaliśmy zaufanie naszych klientów.

"Dzięki naszym Klientom nasz park technologiczny i możliwości produkcyjne są dzisiaj tak szerokie"

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.