Referencje, które wystawiają nam nasi Klienci, są naszą najlepszą rekomendacją.

Nasza dotychczasowa współpraca udowodniła, iż firma Mellow spełnia wszelkie wymagania, jakie można postawić drukarni od doskonałej obsługi, przez jakość i terminowość, po kompleksowość obsługi (z magazynowaniem, czy konfekcjonowaniem).

Polecamy korzystanie z usług firmy Mellow Sp. z o.o. wszystkim firmom i instytucjom, które szukają profesjonalnej obsługi i produktu o najwyższej jakości.

Alior Bank S.A.


Dotychczasowy przebieg współpracy i jej efekty: druk charakteryzujący się wysoka jakością, personalizacja z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa dotyczących przetwarzania baz danych, jak również rzetelności i terminowości zdobyły nasze najwyższe uznanie. Pracownicy firmy – profesjonalni i służący radą (również w zakresie optymalizacji kosztów), zawsze stawali na wysokości zadania, bez względu na czas przeznaczony na realizacje i zamysł projektu.

Wszystko to pozwala nam zarekomendować firmę Mellow Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Yves Rocher


Drukarnia ta produkuje dla nas materiały reklamowe takie jak: ulotki, naklejki, POS-y. Wspólpraca przebiega sprawnie i bezproblemowo. Produkty sa wykonywane w bardzo wysokiej jakości. Na szczególna uwagę zasługuje także obsługa klienta – osoby dedykowane do kontaktu z klientem sa kompetentne i bardzo pomocne.

Polecamy współpracę z Mellow każdej firmie

Mix Electronic


Firma Mellow Sp. z o.o. wykonuje dla nas usługi w zakresie druku oraz direct mailingu.

Terminowość oraz jakość, a także wysoki poziom obsługi to nie zaprzeczalne walory firmy, dzięki którym nasza współpraca przebiega w sposób nienaganny.

Dlatego też możemy zarekomendować firmę Mellow Sp. z o.o. jako wiarygodnego i rzetelnego partnera w biznesie.

Royal Canin Polska Sp. z o.o.


Mellow Sp. z o.o. wykonuje dla nas usługi w zakresie druku katalogów i innych materiałów reklamowych.

Współpraca z firmą przebiega sprawnie i bez żadnych zastrzeżeń. Szczególnie cenię sobie pełne zaangażowanie Pracowników Mellow, którzy profesjonalnie realizują postawione przed nimi zadania, służą pomocą i doradztwem w doborze najbardziej optymalnych opcji. Efektem czego produkty wykonywane są z najwyższą jakością.

Rekomendujemy usługi firmy Mellow Sp. z o.o. jako wiarygodnego partnera w biznesie.

Alma Market S.A.


W opinii Banku firma Mellow Sp. z o.o. posiada duży potencjał, a jej wykwalifikowana kadra wielokrotnie sprawdziła się w nagłych sytuacjach.

Personel drukarni swymi racjonalnymi radami pomagał nam również w optymalizacji kosztów wykonywanych druków.

Wielokrotnie okazywało się, że potrafią dać z siebie wszystko, aby spełnić życzenie klienta, często, z uwagi na bardzo krótkie terminy, życzenia w normalnych warunkach nierealne.

Dlatego bez wątpienia możemy zarekomendować usługi Mellow Sp. z o.o. każdej firmie.

Bank BPH S.A.


Dotychczasowa współpraca dowiodła, że Mellow poziomem swojej pracy zaspokaja najwyższe wymagania.

Nasze uznanie zdobyła wysoka jakość świadczonych usług, duża elastyczność terminów, oraz wykwalifikowana kadra i rzetelna obsługa.

Wszystkie zlecenia wykonywane są z ogromną dbałością o najmniejsze szczegóły zarówno te związane z wykończeniem produkcji jak i bardzo kreatywne i niesztampowe spojrzenie na graficzną część zlecenia.

Grupa Żywiec S.A.


Pragniemy zarekomendować firmę Mellow Sp. z o.o. w zakresie druku, personalizacji oraz wysyłki. Personalizowane direct mailingi każdorazowo przygotowywane były zgodnie z nazymi wytycznymi, a załączone do nich druki reklamowe cechowała prawidłowa kolorystyka oraz staranne wykończenie.

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o

Przez ponad 5 lat naszej współpracy jakość i terminowość usług, kompetencje pracowników oraz profesjonalizm przy wykonywaniu zadań oceniam bardzo wysoko.

Firma MELLOW sp. z o.o. jest rzetelnym partnerem realizującym powierzone zadania.

Biorąc powyższe pod uwagę, pragnę rekomendować usługi MELLOW, jednocześnie życząc firmie dalszych sukcesów.

US Pharmacia Sp. z o. o.


Excellent S.A. udziela pozytywnych referencji firmie Mellow sp. z o.o. Polecamy korzystanie z usług Mellow Sp. z o.o. wszystkim firmom, które cenią nie tylko jakość produkcji, ale także współpracy i obsługi.

Excellent S.A.


Zaangażowanie, terminowość i dotrzymywanie ustaleń to niewątpliwie cechy charakteryzujące warsztaty pracy firmy Mellow.

Jesteśmy zadowoleni z poziomu świadczonych usług. Dlatego też możemy zarekomendować firmę Mellow Sp. z o.o. innym przedsiębiorstwom jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera w biznesie.

ORLEN Asfalt Sp. z o.o.


Profesjonalne doradztwo, kompetencja i dotrzymywanie ustaleń to niewątpliwie cechy przewodnie tej firmy.

Jesteśmy zadowoleni z poziomu i jakości usług, dlatego też możemy zarekomendować Mellow Sp. z o.o. jako wiarygodnego i rzetelnego partnera w biznesie.

Architektura&Biznes


Jakość druku i przygotowania materiałów jest bez zarzutu, podobnie warunki cenowe oraz terminowość wykonania prac. Zaangażowanie pracowników oraz wysoka kultura organizacyjna firmy Mellow sprawia, że współpraca przebiega sprawnie, spełniając w pełni nasze oczekiwania.

W związku z powyższym pragniemy zarekomendować firmę Mellow każdemu, kto ceni wysoka jakość wykonania projektów, ekonomikę kosztów oraz profesjonalną i miłą obsługę.

Bank BPS S.A.


Współpracę rozpoczęliśmy od produkcji katalogu produktowego. Sposób działania, obsługa, jakość materiałów i terminowość ich wykonania przekonały nas do rozszerzenia tejże współpracy.

Aktualnie Mellow Sp. z o.o. kompleksowo obsługuje nas w zakresie produkcji poligraficznej.

Firma spełnia nasze oczekiwania, szczególnie dzięki wysokiemu poziomowi obsługi i doradztwa ze strony osób dedykowanych do współpracy.

Naturell Polska Sp. z o.o


Z firmą Mellow współpracujemy w zakresie druku materiałów reklamowych. Podstawą kontaktów z przedsiębiorstwem Mellow są rzetelność i fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta.

Firma zawsze z najwyższą starannością wypełnia powierzone jej zadania, nie uchylając się od nich nawet w przypadku technologicznych trudności. Miła, kompetentna obsługa stanowi doskonałą wizytówkę przedsiębiorstwa.

Creaton Polska Sp. z o.o.


Zlecenia poligraficzne realizowane w Mellow spełniają najwyższe normy jakości, a profesjonalne doradztwo niejednokrotnie pozwala wybrać najlepsze, również pod względem finansowym, rozwiązania dla klienta.

Polecamy korzystanie z usług Mellow Sp. z o.o. wszystkim firmom i instytucjom, które szukają profesjonalnej obsługi i produktu o najwyższej jakości.

Nowy Styl Sp. z o.o.


Na szczególną uwagę, oprócz doskonałej jakości druków realizowanych przez Drukarnię Mellow, zasługuje zaangażowanie pracowników tejże drukarni. Na każdym etapie produkcji starali się aktywnie wpłynąć na optymalizację wykonywanej usługi dając wyraźny dowód wysokiego profesjonalizmu.

Firma Kler S.A. przywiązuje dużą wagę do doboru właściwych, profesjonalnych dostawców oferujących usługi wysokiej jakości.

Uważamy, że firma Mellow z Krakowa należy do takiego grona firm.

Kler S.A.


Nasza dotychczasowa współpraca udowodniła, iż firma ta spełnia wszelkie wymagania, jakie można postawić agencji drukarni – od doskonałej obsługi, przez jakość i terminowość, po kompleksowość obsługi (z magazynowaniem).

Szybkie terminy realizacji oraz doskonała jakość, a przede wszystkim wykwalifikowana kadra, zawsze służąca pomocą, to główne atuty przedsiębiorstwa.

Samanta


Marka Avene pragnie zarekomendować usługi firmy Mellow Sp. z o.o. w zakresie projektowania i druku materiałów reklamowych – m.in. ulotek, katalogów, folderów, reklam, opakowań promocyjnych.

Pracownicy firmy spełniają stawiane przed nimi zadania, w pełni angażując się i pomagając w znalezieniu optymalnych, zarówno pod względem technologicznym, jak i finansowym, rozwiązań.

Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o.


Firma Mellow Sp. z o.o. wykonuje dla nas druki reklamowe, takie jak teczki, wizytówki, dyplomy, zaproszenia i inne.Doradztwo, profesjonalizm i wysoka jakość produktu końcowego utwierdzają nas w przekonaniu, że wybraliśmy do współpracy firmę godną zaufania.

Laboratoire Dermatologique Bioderma Sp. z o.o.

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.